| mihaialbert2001 a întrebat:

Daca eu am preputul pe penis dupa ce ma dezvirginez va cadea de la sine sau cum il voi da jos? Tin sa mentionez ca am 15 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia in care preputiul (pielea mobila) care acopera glandul penian (capul penisului) NU poate retras suficient de mult incat sa se produca decalotarea (belirea) glandului, in acel caz, acel penis este afectat de boala denumita FIMOZA. Baietii care sunt in aceasta situatie trebuie sa se prezinte la cabinetul UROLOGIE pentru a fi consultati de medicul urolog care in functie de gradul de severitate a afectiunii prezinta posibilele metode de urmat prin care se poate elimina fimoza. Acceseaza si citeste cu atentie urmatorul raspuns oferit intr-un caz similar :
https://www.tpu.ro/......-de-el-va/
Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu baitel, nu cade nici preputul si nici puta, dupa ce faci sex.

| sofisis a răspuns:

Ce? Nu cade absolut nimic.

| ywar a răspuns:

Iti cade tie cartea-n cap de bun ce esti. Du-te baiete si las-o balta cu dezvirginarea si apuca-te de invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te fă o laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vai de tine.

| DanyDav a răspuns:

Cu maceta!

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Ce sa-ti cada? Nu cade nimic

| Gofigi a răspuns:

Lăsat acolo nu cade nimic