| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti sau sa visati viitorul cuiva?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viitorul til poti vedea daca stii cum sa iti folosesti mintea sa produca placeriile favorite, multi habar n-au de asta si nu cred

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Asa crezi? Eu una nu vreau sa stiu viitorul. Cred ca viitorul n-ar trebui sa-l stie nimeni.Ar trebui sa ne traim prezentul. Daca stii viitorul si e urat nu te simti bine.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Unii stiu sa isi vada viitorul din prezent altii nu, viitorul e stabilit in functie de gandurile care ti le faci in prezent ele devin realitate, cand gandesti la rau atragi belele si asa e viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa presimt viitorul.
Probabil coincidente

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi un exemplu ca sa inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi vine nimic in minte.
Mai bine dã tu, te ajuta mai mult pe tine. Are legatura cu fostul? ti-am urmarit intrebarea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu pari o persoana de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Morbidule,tu pari ca ma urmaresti pe mine, nu intrebarea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol Sunt anonim
Atunci poti sa vorbesti cu o persoana de "incredere".
Sau scrie in jurnal sa te descarci de gandurile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totusi tind sa cred ca cei care simt viitorul au in comun ceva: sunt oameni cu suflet mai bun decat al altora. Nu cred ca un om rau ar putea vedea viitorul vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea e ca si fostul a visat viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare zi