| Ceacareteiubeste a întrebat:

S-ar putea numii semne ca un baiat te place daca:
-Te priveste luuuung si iti zambeste dar de multe ori cand te uiti intoarce privirea?
-Cand sunteti impreuna si vorbiti nu se uita fix la tine?
-E in busy dar te baga in seama?
-Stie ca il iubesti dar spune ca se va mai gandii si mereu cand i-o repeti pune >":,hee hee,big grin,:*" etc?
-Spune ca "poate" te place in fata unor prieteni
-Te saluta cand te vede la scoala sau iti face cu mana daca ii faci sau el pur si simplu...
-Iesiti afara si la despartiri il :* [p obraz dar sta drept nimic nimic.]
-Va cunoasteti de mult timp si sunteti decat buni prieteni.

Ce inseamna astea?thinking e pentru o prietena... sunt sau nu semne? big grin ca ma intraba si nu stiu ce sa ii raspundbig grin dau funda:* si restul voturii.
Ms!:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,sunt semne ca te place,dar inca nu este hotarat, de fapt inca incearca si el sa se lamureasca, sa inteleaga ce simte.Pt baieti, sa le placa o fata e o mare abdicare de la orgoliul lor si le e greu sa recunoasca, pana si in sinea lor ca le-ar putea placea.Deci,baiatul o place, dar ea sa faca bine sa astepte.Sa faca el primul pas!

1 răspuns:
| just4you_3541 a răspuns:

Pai poate sunt dar s'ar putea sa faca astea ca sa nu o raneascahee hee