| Vlad_Ion_1960 a întrebat:

Imi place de o fata mult. Cand ma intalnesc cu ea isi lasa privirea in jos si ma saluta abia dupa ce trece de mine. Imi zambeste dar cand ii zambesc si eu se intoarce rusinata Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca e o fata bine crescuta si cu bun simt,care te place.
Este si timida,iti intoarce zambetul,dar se rusineaza imediat de indrazneala ei, cred ca e foarte dulce!happy
Apropie-te de ea, incet sa n-o sperii, si totul va fi bine, fata asteapta sa faci tu primul pas!
Succes!happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca e timida si te mai si place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e foarte timida, ca te place si vrea sa fiti impreuna.dar e timida.ia-o incetisor, si discuta cu ea.nu grabi lucrurile.si poti avea o prietenie de durata poate mai mult decat atat.

| MetalHead04 a răspuns:

Te placee:3!

| Ivanovicius a răspuns:

Din ce ai spus tu acolo, mai mult ca sigur ca te place. Insa cel mai probabil ea asteapta ca tu sa faci primul pas. Intrati in vorba, spune-i ca vreti sa iesiti la un suc, sa va mai vedeti. Bafta!

| Adelina14 a răspuns:

Vai ce dragut ar fi sa fiti o pereche.Cred ca si ea simte la felsi singura de ce ai nevoie este curaj.