| anonim_4396 a întrebat:

Sa fie vreo 3 saptamani de cand o fata mi-a zis, bai desteptule, daca dragoste nu e hai macar sa facem sex! Cred ca multora dintre voi vi se intampla sa cadeti cateodata intr-o stare de apatie,asa eram eu atunci.
Adica cum asta, s-a dat de gol ca nu ma are la suflet sau a crezut ca eu nu o iubesc? am ramas tampit, nu am mai avut chef nici de. nici de...

25 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

De ce ai refuzat-o? crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica daca tu n-o iubesti, macar sa te comporti ca si cum ai iubi-o.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

e na, i-am explicat ce si cum a doua zi la telefon si nu a vrut sa inteleaga, ca vezi doamne am pe alta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea, nu cu mine. tu o cunosti, voi va cunoasteti, ar trebui sa stiti cum sa va descurcati neintelegerile astea marunte.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La revedereee, i-am zis ca e nebuna si gata, ma feresc de genul de astfel de oameni frate, si nu eram cu ea decat de 2 saptamani

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta e, atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce spui că erai apatic în momentele alea, o fi crezut fata că nu o mai vrei şi s-a gândit să facă un ultim gest disperat în încercarea de a te convinge să rămâi cu ea în continuare.

| Raiiiisa a răspuns:

Cred ca nu a fost o relatie bazata pe iubire.Nici ea nu te avea la suflet, dar nici tu nu-i dadeai mare importanta, dar totusi s-a simtit atrasa de tine ca altfel nu-ti cerea sa faceti sex.
Iar in caz ca nu a fost asa(cum am zis mai sus), cred ca lucrurile dintre voi decurgeau altfel si dorinta de a face dragoste venea din partea amandurora, nu asa cum a spus ea.

| KMaddieK a răspuns:

Pai a zis ca nu e dragoste, ori din partea ei ori din ambele ( nu cred ca se referea la tine anume, adica se referea si la ea )
si zici ca ti-a spus-o asa direct "sa facem sex" hmm..cred ca ai gresit fata, esti sigur ca n-ai luat-o de pe centura, credem ca nu sunt fete asa directe, stiam ca baietii sunt cei care spun asta...hmm....ar trebui sa cauti alta asta e prea dornica oh go on

| lolium a răspuns:

Hai ca m-ai facut sa rad laughing
nu va plangeati voi ca femeile nu spun niciodata ce gandesc, si ca au mintea prea complicata?
ea a fost o fata sincera rolling on the floor

| 7639781254 a răspuns:

Nu prea stiu ce fel de iubita ai tu...ai grija cu ea. laughing

| anonim_4396 explică (pentru 7639781254):

Nu mai am de cine sa am grija, era cu mine decat de vreo doua saptamani dar cand i-am explicat ce si cum ea nu si nu, atunci 'te la garla de nebuna! laughing cu d'astia nu e bine sa te bagi ca te papa lupii

| NickName01 a răspuns:

Inconstienta "unui spirit de aventură iresponsabil" nestiindu-se faptul ca relatiile intime sunt lucruri care transformă psihicul şi impregnează o amprentă de neşters naturii umane.

Relaţiile intime creează "link-uri" nedorite, ce se vor resimţi cel mai bine mai târziu, în familie, ca în oglindă de către celălalt partener... toată viaţa!

Acest lucru va fi o adevărată "fractură" mai târziu, iar în acest sens statistica divorţurilor nu minte...
Biata fată, ar fi trebuit să-i explici...

| HereToHelp123 a răspuns:

Buna! happy Tu tineai la ea? Adica,na,din cate ca,din ce am vazut ca ai raspuns mai jos,erati doar de doua saptamani,nu cred ca inca era iubire, nu? Poate a crezut ca nu o iubesti, pentru ca nu i-ai spus asta si mna, a ales calea practica? laughing Dar a fost urat din partea ei sa-ti arunce asa in fata chestia asta. Nu neaparat s-a dat de gol ca nu te are la suflet, s-a referit la amandoi in acelasi aluat sa zic asa.Cred ca ai ramas socat, oricine ar fi ramas. Imi pare rau, sincer. sad Insa, partea plina a paharului: ti-ai dat seama ce fel de persoana este.Sunt atatea fete.Cu siguranta vei gasi una care va merita si iubirea si...niho-niho laughing Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru HereToHelp123):

Nu eram cu ea decat de 2 saptamani, am explicat si mai sus lui Christina09

| vali4789 a răspuns:

Tavaleste-o ca te blesteama

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Sigur e cam curvulita tipa, asta in cazul in care ea nu te iubestelaughing) asta imi lasa mie impresia. No offensehappy. In cazul in care a zis sa faceti sex si nu dragoste crezand ca tu nu o iubesti, nu inteleg de ce mai sta cu tine. Foarte ciudat. Trebuia s-o intrebi direct ce si cum laughing)

| AngelaMatache892 a răspuns:

Fute-o baaaaa!

| anonim_4396 explică (pentru AngelaMatache892):

Jura-te, eu credeam ca trebuie sa o duc la remat

| AngelaMatache892 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai Probleme cu *** atunci asa da faci!

| anonim_4396 explică (pentru AngelaMatache892):

Cat am degete la mana si limba in gura sunt super campion laughing asta asa. ca sa te oftic

| AngelaMatache892 a răspuns (pentru anonim_4396):

Data viitoare încearcă sa mă "oftici" cu o propoziție pertinenta sau măcar elocventă.

| anonim_4396 explică (pentru AngelaMatache892):

Aham, sa vede ca nu avem experienta in materie