| Florina03 a întrebat:

Sa iau sau nu postinor 2? ce reactii adverse poate avea?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ginecolog si iti va spune. De aceea se numeste pilula de a doua zi, ca sa ai timp sa faci control ginecologic intre timp.
Luat dupa ureche, reactiile adverse pot fi variabile. DE la ineficienta si instalarea sarcinii la dereglari menstruale majore, chisturi ovariene, polpi de endometru, cancer de ovar sau de san, sterilitate definitiva sau temporara...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ce întrebare e asta? Să iau sau să nu iau? Hai să dăm cu zarul!
Dacă ştii că ai avut contact sexual neprotejat, du-te la ginecolog şi îţi va spune ce trebuie să iei.
Reacţii adverse : greaţă, senzaţii de vomă, dereglarea menstruaţiei, chisturi ş.a.m.d.
Baftă!

pa, pa.