| Nathalie18 a întrebat:

Sa ii scriu fostului meu mesaj de craciun sau de revelion? Este aiurea sau nu?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Craciun e mai frumos

| Freya1 a răspuns:

Eu ii trimit ca am ramas in relatii relativ bune.

| Nathalie18 explică (pentru Freya1):

Eu nu stiu ce sa fac

| Freya1 a răspuns (pentru Nathalie18):

Daca nu te-ai certat cu el trimite-i macar pe Facebook o imagine de craciun cu sarbatori fericite.

| Andreeush a răspuns:

Nu e o scuza sa il cauti?
Daca v-ati despartit in termeni amicali ai putea sa ii scrii. Dar e posibil sa creada altceva, ca vrei sa fii din nou cu el.
Tu decizi ce faci.

| SG1995 a răspuns:

Evident, poate se fufu cu altă și primește mesaj siropos de tine râzând.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vezi-ti de treaba.

| ibaal a răspuns:

Daca e fostullaughing de ce sa-i scrii?! N-ai si tu putina demnitate!?
V-ati despartit amiabil, din cauza ta...sau a lui!?
Daca a fost amiabil,poate,poate,desi tot nu cred ca tu, fata, ar trebui sa ii trimiti. Daca a fost vina ta, va crede ca vrei sa va impacati, si eu in locul tau nu as da 2 bani pe mesajul tau... daca a fost vina lui, revin, nu ai si tu un pic de demnitate!? laughing
oricum ar fi...tu decizi!

| Plato a răspuns (pentru ibaal):

"Nu cred ca tu, fata, ar trebui sa ii trimiti."
Doamne iarta-ma, ea e Iisus, Afrodita, Satana? Incredibil ce gândire. I-auzi: "tu, fata". Majestatea, Sanctitatea, Luminatia ei, fata, nu ar trebui sa-i scrie? De ce?

| ibaal a răspuns (pentru Plato):

Pentru ca daca s-au despartit din vina lui, sa il sune ma-sa!

| Tpufan123 a răspuns:

Nu, fiecare face cum crede ca ii e bine atata timp cat isi asuma decizia e in regula, du-te tare!
Daca nu esti sigura nu fa nimic.

| dmstefania a răspuns:

Sa nu ii scrii fiindca dupa te va crede ca vrei sa te impaci cu el!