| Madaba04 a întrebat:

Sa iubesc baiatul pe care il plac sau baiatul care ma place?laughing))) Amandoi is draguti:Xlaughing)))))

Răspuns Câştigător
| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Eu zic sa il placi pe baiatuț care te place si sa fii cu el... daca nu merge ai un plan de rezerva(baiatul care iti place tie)big grin

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Aman2 winking

| Raul1510 a răspuns:

Daca te uiti la cat de draguti sunt, nu iti raspund pentru ca nu-mi plac fetele de genu astawinking

| TheFlower a răspuns:

Pe cel pe care il placihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) pe cel care il placi tutongue logiclaughing dar el te place?laughing