| Madaba005 a întrebat:

Am o intrebaretongue

Sa iubesc baiatul pe care il plac? sau baiatul care ma place?laughing)))))))

Răspuns Câştigător
| parazitul a răspuns:

Wow esti norocoasa poti sa alegi pe cine vrei sa iubesti laughing

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Doar nu vrei sa-l palmuiesti... iubeste-l!

| DNSK a răspuns:

T poti inclina asa cum bate vantu? at numa iubire nu-i! totusi.suna bine cuvantu, nu?tongue

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Să iubeşti băiatul care îl placi, logic. Dacă şi el te place este şi mai bine, dacă nu te place fă-l să te placă.

| Blondda a răspuns:

"daca nu te place, fa-l sa te placa" cam asa! leaga-l de pat si da-i picioare ca trebuie sa te placa nu?straight face