| anonim_4396 a întrebat:

Sa-l sun pe baiatul care imi place?[PS: el nu ma cunoaste]

19 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Whatever you likewinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E prea ciudat asa...big grin daca nu te cunoaste...mai bine afla-i id-ul si vb pe mess cu el, mai intaibig grinkiss

| madalicious a răspuns:

Hmm. cel mai bine ar fi ca la inceput sa va vedeti fata in fata sa vorbiti apoi poti sa-l suni si sa ii zici ce vrei u si chiar si ca il placi! baftatongue

| simoSTAR a răspuns:

Ooo daa...pai aiurea asa...cum ii spuiu "sunt o admiratoare de-a ta" laughing asta e fumata de mult...trebuie sa te stie macar din vedere... fa rost de id lui si baga-te in seama... faceti schimb de o poza ceva.fii indrazneata ca altfel nu rezolvi nimicwinking

| r8driver a răspuns:

Daca ai tot 13 ani nu.

| alexdop21 a răspuns:

Suna-l si vezi ce iese, nu fii directa cu el, poate nu poate suporta realitatea, invita-l la un suc ceva, apoi daca merge poate reusesti sa te "combini " cu el

| Liada a răspuns:

Daca ai numarul suna... fa-i un wow... kompune o istorioara ca i-ai gasit numarul in nu stiu ce carte...sau alt ceva... apoi spune-i ca astai soarta...si poate iesiti la un ceai...bafta

| vlad91 a răspuns:

Daca ai sub 14 ani mai asteapta daca nu suna-l si spune-i ca vrei sa va cunoasteti si ai vrea daca se poate sa va intalniti sa iesiti la o plimbare... mergeti intr-un parc ceva va cunoasteti faceti schimb de anumite impresii gaseste si tu niste subiecte de discutie care l-ar putea pasiona (vb cu prietenul lui sa te ajute daca il cunosti) si incearca sa il "lovesti" unde ii place si ar putea iesi ceva frumos

succes

| Amelia87 a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta. Poti sa-i dai impresia ca te tii dupa el. Acuma vezi si tu!

| ahaaaaaaa a răspuns:

NU! Nu face prostia asta! Cauta alta metoda!

| marioBARCELONA a răspuns:

Mai indicat este sa-i trimiti un mesaj. Poti sa-l intrebi direct daca are o relatie, daca raspunsul este nu atunci il intrebi daca este dispus sa inceapa una. Posibil sa aiba deja o relatie si sa-i strici "atmosfera"in cazul in care l-ai suna.
Succes!

| DoctorX a răspuns:

Daca nu te cunoaste de loc... ar fi un pic ciudat. Daca te stie macar din vedere... poti incerca. Nu se stie niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai numarul? suna-l, dar cum te prezinti cine esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ar fi prea direct... poate e mai bine sa vorbiti la inceput pe mess thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penibil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna-l si spune-i: in legatura cu anuntul din ziar, gigolo ofer nopti incendiare. Ce tarif aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai el a zis ca il sun, un amic de-al lui i-a zis de mine, doar ca el nu m-a vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sună-l și spune-i că ești fierbinte. La mine ar ține...

| brunetzik a răspuns:

Da, de ce nu? Daca intr-adevar iti place fa-ti curaj, vorbeste cu el ca si cu prietenii tai, iar din spusele lui o sa iti dai seama daca e si el inteesat sau nu. Daca incearca sa se scape cat mai repede de u e clar ca nu prea ai sanse. Ii spui cine esti, k l-ai sunat sa vezi c mai face, k ti s pare k e o persoana ok...