| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa formulez un mesaj pentru baiatul care imi place[el nu ma cunoaste]

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai intra in vb cu el si prezinta-te si spune-i k vrei sa il cunosti mai bine, si ca ai vrea sa va vedeti, lasa timiditatea la o parte, succes.

| Mwhahahaa a răspuns:

Poi daca nu te cunoaste, fa' cunostinta cu elhappy
Si lasa timpul sa treaca inca putin...Si ai sa vezi...cu timpul o sa va cunoasteti.si o sa deveniti amici...depinde...ce fel de baiat e respectivul si ce fel de fata esti tu...depinde ce ii place lui la o fata...depinde cum arati sau cum te comporti tu.winking
Incearca sa-i fi pe plac, afla de la prieteni de-ai lui ce-i place...etc.mai multe despre elhee hee

Bafta kiss pa`pawave

| alexdop21 a răspuns:

Intreaba-l ce face in week-end (lasam prezentarile si bla-bla-bla-urile alea ), si daca nu cumva vrea sa mearga cu tine la film pentru ca ai castigat doua bilete la film... Dupa care mergi cumperi doua bilete la un film care neaparat nu trebuie sa fie romantic, si nici cu van-dame tongue o comedie ceva, iar apoi mergeti la un suc. big grin

| catalina_2916 a răspuns:

Buna... poate suna ciudat sa-ti spun in modul asta, dar te-am vazut de cateva ori si chiar mi-ai atras atentie. ce zici, ai vrea sa ne cunoastem mai bine? pup. (si te semnezi).

| zuzumic a răspuns:

Fa sa stii ca eu ti plac... mno iti convine bine ...nu iti convine treaba ta laughing

| pypa007 a răspuns:

Poate-ti vei dorii sa primesti cadouri cat mai scumpe de majorat... poate. Sau poate iubirea mea va fi cel mai frumos cadou pe care viata ti-l va daruii. Iti promit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te-am vazut si mi-ai placut...acum,vreau sa ma vezi si tu pe mine... poate iti plac! Ce zici? Incercam?