| Andy_6451 a întrebat:

Sa spun mai explicit si mai pe scurt

dupa ce am vorbit foarte mult cu o fat cu 2 ani mai mare ca mine eu 14 ea 16 si am devenit asa apropopiati din prima zi incat mi-a spus o groaza de chestii intime despre ea si eu despre mine pana cand m-a intrebat cati cm am la penis(erect)...eu am ramas putin masca pentru ca nu oricine m-a intrebat asta si eu nu am vrut sa-i zic i-am zis ceva de genu'pai nu stiu ca nu mi-am masuratolaughing" la care ea mi-a dat 2 poze cu ea goala spunand ca poate arat indestul de bine incat sa ii spun

sincer pe mine nu ma prea excita poezele deci...nu i-am putu t spune si am zis acolo un nr nici prea mare nici prea mic...si dupa i-am spus ca trebuie sa plec dar sa nu credeti ca totul s-a intamplat cu viteza fulgerului am vorbit cam 4 ore si mi-a spus ca a avut pieten ca acel prieten a dezvirginato si eu m-am simtit obligat sa o consolez pentru ca se simtea cam naspa si dupa ce i-am spus cateva chestii ea a zis ca sunt un tip dragut si vrea sa ne intalnim iar mai apoi m-a intrebat de penisstraight face dupa eu am iesit si a doua zi dimineata a trimis un mesaj in care zicea ca spera ca nu m-am suparat si ca vrea sa ne intalnim si prima oara cand a inceput sa vorbim m-a intrebat de 5 ori daca sunt timid mai pe la mijlocul conversatie de vreo 3 ori daca poate sa vorbeasca cu kine orice cam pe la 3 sfert de conversatie de muuulte ori cati cm am la penis pana i-am spus de fapt. si dupa ce mi-a trimis ultimul mesaj nu a mai intrat de 4 zile HELP PLS SPER CA NU E FAKE SI SRY DE POVESTILE LUUNGI.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si cu ce te putem ajuta? Sa-i trimitem noi mesaj cu dimensiunea.sculei? Tu o iubesi pe aceasta fata? Sau te-a provocat atat de tare incat vrei sa faci sex cu ea? Nu poti face. daca nu ai numarul necesar de cm.

| Ionica9119 a răspuns:

Are ce are cu ''centimetrii tai''. E cam obsedata, nu stiu ce sa zic, iar daca e si mai mare ca tine, ar trebui sa'i faci pe plac [de obicei nu dau sfaturi de genul asta dar...aici e prea de tot].

| ChristinneVonD a răspuns:

Speri ca nu e fake?rolling on the floor Ce sa fie fake? povestea ta?oh go on

| Andy_6451 explică:

Si dupa tine cam care ar fi nr necesar...straight face daca tot aduci vorba...

| alexutzaTaa a răspuns:

Doamne aia e cam dusa nu se poate asa ceva e cam obsedataaaa!