| Andy_6451 a întrebat:

Am o problema

eu sunt din baia mare la scoala generala in clasa a 8-a la acelasi liceu (liceul are si scoala generala) cu o fata in calsa a 10-a care mi-a dat add la messenger si prima oara nu mi-a dat seama cine este numai dupa o discutie de vreo 5 min si dupa am inceput sa ne inetelegem foarte bine si m-a intrebat daca sunt timid daca poate vorbi cu mine orice (dupa ce am inceput sa ne intelegem foarte bine si sa imi povesteasca multe lucruri in care eu ma pricepeam ca subiect) si asa a inceput sa ma intrebe multe lucruri intime si eu pe ea si apropierea asta inca din prima zi a fost asa de mare incat ea a ajuns sa ma intrebe ceva ce pe mine m-a pus in impas asta dupa ce a intrebat-o eu daca a avut ceva relatii intime cu fostul ei prieten si a zis ca da si am fost obligat sa o consolez pentru ca avea regrete si m-a intrebat cat cm a la penis...eu avand 14 ani ea 16 nu stiu ce sa-i raspund si am zis ca trebuie sa ies dupa ce am scris ca nu prea stiu ea mi-a trimis poze cu ea goala ca a zis ca poate arata destul de bine ca sa ii zic erect. iar dupa eu m-am rusinat si am zis un nr de cm aproximativ si i-am zis ca trebuie sa ies. dupa ea mi-a trimis mesaj ca spera ca nu m-am suparat si vrea s ne intalnim o data. VA rog sa-mi spuneti ce sa fac ca habar n-am ce sa zic pentru ca ne intelegem foarte bine si nu stiu daca e fake sau. VA tog nu va bateti joc de mine

5 răspunsuri:
| Summer a răspuns:

Pai intalneste`te cu ea. Salveaza pozele cum a spus si undercover si discuta despre asta. De ce o intereseaza? De ce vb tocmai cu tine? De ce s`a deschis asa de mult fata de tine? Si mai ales cum de a facut asta atat de rapid? Poate pur si simplu te place mult desi mie mi se pare putin deplasat din partea ei. In fine.

| Andy_6451 explică:

Am uitat sa precizez ca dupa ce am mi-a trimis ultimul mesaj eea nu a mai intrat de 3 zile

| undercover_4494 a răspuns:

1. Salveaza pozele, pentru a avea o garantie psihologicawinking
2. Intalneste-te cu ea
Parerea mea este ca nu are cum sa fie fake, deoarece ti-a dat pozele...ce femeie care vrea sa faca fake ar face asa ceva?

| username0unic a răspuns:

Poi si nu te-ai intalnit cu ea la scoala?

| marco_1033 a răspuns:

Baga pozele pe link si noi veem daca se merita sau nu