| RAY a întrebat:

Sa spunem ca numai imi doresc o relatie din cauza relatilor perfecte si as merge sa platesc pentru sex la fete e moral asa ceva si daca nu de ce? decat sa imi bat joc de fete pentru sex eu spun ca e mai moral nu-i asa?

11 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Daca ele sunt proaste si accepta, e foarte moral. Stai linistit.

| SkyPilot a răspuns:

Aici sunt o multime de pareri diferite. Unii spun ca e imoral, ca oricum iti bat joc de respectiva, am citit si pareri ale practicantelor care spun ca fac aceasta meserie pentru ca asta vor. Pana la urma parerea ta conteaza.
Mai degraba iti bati joc de tine, nu te respecti daca ai ajuns sa dai bani pe sex.
Gasesti fete care vor sa faca sex cu tine si atat si nu iti bati joc de nimeni.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Da aca ai un fizic aragator da gasesti sau banii

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Am mai avut discutia asta, nu e chiar asa. Unele fete sunt atrase de baietii destepti. E adevarat, mai putine. Daca nu arati bine si nu ai bani, nu-ti ramane decat sa iti ascuti mintea.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Si alea vor relatie

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Nu totdeauna. Sunt mai multe decat crezi care ar vrea o relatie bazata pe sex si nimic altceva. Esti pentru ea partener stabil, cu risc mic, dar nu ai nici o alta obligatie, nici tu si nici ea.
Am vazut intrebarea ta precedenta despre apetitul sexual la fete, eu am vazut destul de multe care nu se incadrau in ce s-a comentat acolo. Parerea mea este ca nu stii unde sa cauti. Cu asta nu te pot ajuta, nu locuiesc in Romania.

| RahheBlue a răspuns:

Termina cu prostiile astea! Si fi sincer cu o fata si gandeste-te la sex in pragul casatoriei!

| RAY explică (pentru RahheBlue):

Hai ca te astept pe tine

| Camelia121 a răspuns:

InquireWithin are dreptate. Exista fete care vor acelasi lucru ca si tine. Poate s-au saturat sa dea explicatii, de iubiti gelosi, poate nu au timp sa se implice suficient intr-o relatie. Important este ca tu sa fii sincer cu ele. Bataia de joc intra in discutie atunci cand vrei sa pari ceea ce nu esti pentru a obtine sex. Din punctul meu de vedere, cu cat esti mai sincer cu atat esti mai castigat.Eu sunt si pro si contra sexului platit, cel putin daca vrei s-o faci, protejeaza-te! Nu conteaza ca este vorba de sex normal/anal/oral. Poti contacta boli din fiecare.
Traim intr-o tara libera si parerea ta conteaza. Daca asta te face pe tine sa te simti bine...sooo...go ahead!

| RAY explică (pentru Camelia121):

Camelia sunt foarte multe cazuri cam 80% in care un baiat sta cu o fata doar din interes sexual asta e adevarul,e plin paginilie de fb, matrimoniale toti vor relati serioase in realitate ei vor sex, e eu m-am gandit ca daca ma afecteaza pe mine cad ofata isi bate joc de mine si invers va vi la fel ceea ce nu e corect, sa stii ca raul facut se intoarce impotriva ta o data, m-am gandit daca nu gasesc o fata pentru mine sa merg la prostituate, faza cu protectia mam documentat, toate speciile de mamifere masculi platesc pentru sex doar noi ne negam sexualitatea

| theos1 a răspuns:

Mai moral laughing prietene... Adevarata moralitate inseamna Sa nu faci sex pana dupa casatorie.Ca te duci la cur*e sau ca stai cu una pentru sex e cam acelasi lucru doar ca mai arunci si cu banii pe geam