| SEXobeat a întrebat:

Sa zicem ca prietena voastra [iubita] are 20 de ani cum ati prefera sa fie virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| TormentOfSins a răspuns:

Nu ma intereseaza daca e virgina sau nu ci faptul ca ma iubeste pe mine.

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu are nici cea mai mica importanta, iar la 20 de ani, hai sa fim seriosi, nici cel mai batut in cap om nu are trebui sa mai aiba pretentia sa fie virgina.

| Anablondyi a răspuns:

Daca e obsesie pentru tine...mai bine nu smugsmugsmug dar faza e ca daca o iubesti ai putea sa o dezv. tu ma rog... faceti dragoste nu neaparat sexstraight face

| misterioaѕa a răspuns:

Daca ar avea prietenul meu 20 de ani si nu ar fi virgin nu mi-ar place, baietii virgini sunt cam timizi, tacuti, netupeisti, nu ar merge relatia deoarece intr-o relatie baiatul este tot

| Daysee a răspuns:

Chiar cont. daca' e virgina sau nu?straight face conteaza sa fim atrasi :X:X.Nu neaparat pentru sex sau stiu eu ce

| Mangoo a răspuns:

Chiar conteaza? Voi baietii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai fie virgina