| monicaaa17 a întrebat:

Ati fi de acord sa așteptați dacă iubita voastra e virgina? Sa zicem o luna, doua.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e problema 2 luni sa astept

| Sofer a răspuns:

Eu am așteptat 2 luni după una. Se poate sa aștepți pana îți dă savarina.

| gemeni6226 a răspuns:

Sotul meu a asteptat 2 ani de zile.Am vorbit doi ani de zile pana ne-am casatorit si inainte de nunta nu era nimic intre noi.Si asa a fost bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as fi de acord sa aștept. Daca chiar merge bine cu partenera/virgina sau nu, nici măcar nu s-ar simți că am de așteptat pentru ceva. Pur și simplu ne-am înțelege de minune încât alea 1-10 luni ar trece fara să mă gândesc la sex, daca simt că nu e de acord s-o faca din motivele ei. Nu cred că o să se schimbe mare lucru după timpul ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mai mult nu ar fi o problema nu totul se rezuma la sex.