| ddeeaa a întrebat:

Sa zicem ca un baiat place o fata dar nu vrea ca aceasta sa isi dea seama deoarece el nu vrea o relatie cu ea, cum se comporta acesta cu fata respectiva?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu daca as fii inlocul baiatului i-as ice fetei ca eu nu vreau sa fiu cu ea si daca tot insista atunci ii zic ca e urata ca e panarama si o fac de tot rahatu pana se astamparawinking

| foxi a răspuns:

Cu amicitie si atat!

| Dan a răspuns:

Asta depinde de baiatul respectiv, adica : daca ii place de ea at se comporta asa cum trebuie, daca nu, at se comporta evaziv. Noroc!

| alexander_2811 a răspuns:

Daca o place sigur vrea o relatie cu ea. E imposibil.

| georgiana_5779 a răspuns:

Daca o placi dc nu vrei o relatie cu ea? ma rog...treaba ta, ar trebui a te comporti ca si cu celelalte fete.normal.atunci cand cu o persoana ai un comp diferit inseamna ca ori nu o suporti ori o placi, dep de comp, si nu cred ca vrei sa creada nici ca nu o suporti...totusi:*succes. sper sa fie bine:*:*:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa ii spuna ca o place dar sa ii spuna ca nu vrea ceva serios
cum se comporta? nu stiu