| vlad94_6746 a întrebat:

Sal, am 16 ani si nu am avut niciodata o prietena, sunt mai timid cu fetele la inceput dar dupa ce incep sa cunosc persoana mai bine nu am nicio problema ...am multi prieteni, deci nu-s retras dar pur si simplu n-am avut nicio prietena si as cam vrea sa am. acu 2 ani am fost refuzat deo fata de care imi placea f.mult si de atunci m-am cam descurajat cum as putea sa incep? multumesc

Răspuns Câştigător
| eeellleeennnaaa a răspuns:

Asta nu inseamna ca daca ai avut un esec in relatie.asa va fi mereu... dar daca spui ca esti mai timid te sfatuiesc sa nu o iei repede pentru ca daca te va refuza te vei descuraja iar... oricum prima data trebuie sa te imprietenesti cu acea pers sa o cunosti bine si daca uh crezi ca este potrivita pentru tine fa primul pas daca nu ramaneti doar prieteni.winkinghappy

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Pentru inceput gaseste o fata pe care sao placi. Apoi incearca s-o cuceresti. Succes!

| meetyourmaker a răspuns:

Crede-ma, cand o sa-ti vina randul o sa fi mult mai fericit decat ai fi fost la varsta de 14 aniwinking

| Dyzzy_4773 a răspuns:

Id de mess?

| FoofieLips a răspuns:

Incearca sa gasesti o fata la fel ca tine.winking

| vlad94_6746 explică:

Yahoo: vlad_drive94