| BaiatuFitzosu a întrebat:

am o intrebare! DC tuturor fetelor le place de Bieber ce doamne iarta-ma vad la ala ca, mie mi se pare si din cate am vazut si auzit este un neghiob si un post! { la aceasta intrebara sa raspunda de preferat fetele }

Răspuns Câştigător
| theea_5574 a răspuns:

Sunt fatalaughing si sincer il urask pe imbecilul ala.
are 16 ani da arata ca de 14.
are o freza de gay
are voce de fetita
si mel lui sunt de ***
sincer...am si alcv mai bun de facut decat sa-l ascult de neghiobul astaphbbbbt

21 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sunt baiat dar raspund.

Care toate fetele? Majoritatea "fanelor" lu' asta au intre 10 si 13 ani. Aceste fetite habar nu au de muzica, ele asculta un artist doar pentru ca e in voga, de aia il asculta pe Bieber. Si nu se mai obosesc sa ii asculte pe altii, asa ca ajung sa considere despre toti ceilalti artisti in afara de bieber si disney ca fiind "prosti". Un exemplu concret de astfel de persoana de pe TPU: DisneyIsDaBest sau cum o chema-o pe aia.

| TeoPT a răspuns:

@cristiyana

Afla tu, citind raspunsul meu, ca m-am referit la majoritatea, nu la toti. Nu e nimic rau ca iti place, eu urasc aceasta obsesie excesiva a fetelor de 10-13 ani pentru elhappy

| Rukhsandra a răspuns:

Cine a zis ca imi place de el?! Sau ca il iubesc?
Draga am gusturi mai bune decat Bieber laughing

| Lovely a răspuns:

Mie una nu imi placehappy gusturile nu se discutatongue

| Marijuana a răspuns:

Pai poate ca sigur ala stie sa scrie, lucru care la tine lasa de doritwinking

| Anecherry a răspuns:

Are bani si e o prospatura. Inca nu te-ai prins?

| pwp a răspuns:

Si mie mi se pare la fel!
cred ca le place faima lui si vocea de gay!

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Buna, sunt fata iar noua ne place de acest baiat pentru ca nou ni se pare dragut, danseaza bine, canta ca un inger, arata bine(la corp ma refer) are o fata simpatica si e celebru, baietii celebrii si cantareti mereu sunt iubiti de fete.

| AdelinaC a răspuns:

Eu nici nu am auzit de elbig grin

| Adeliи97 a răspuns:

Il urasc, e un imbecil, si mai nou s-a aflat ca e si gay

| BUFU_7128 a răspuns:

Primu motiv. e cantaret, in al 2 lea, acum sunt diferite stiluri de a te imbraca si purtahappy., nu ca inainte, manelist si jmeker,happy

| cristiyana a răspuns:

Mie chiar imi place... e super tipu si knta bine si e si frumos si afla mai 7h30 ca am 16 ani si tot imi place.si nu trebuie sa-ti plac tie pentru ca esti baiat, trebuie sa ne plac noua, fetelor happy

| iuliana1221 a răspuns:

Cine-l iubeste? de fapt cine l-ar putea iubi? tipul ala e un poponar idiot... x-(

| Diana_3268 a răspuns:

I hate justin bieber. straight face

| IoanaSalvatore a răspuns:

Mie nu imi place justin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lasati`ma cu papagalul alaworried
canta bine... dar nu mi se pare atat de frumosstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una il detest pe fitzosu' asta. Baiat de bani gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sinker sunt fata si sunt de ekord cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il ador :X o avea el voce de fetita... dar e super talentatwinking si eu am 14 aniwinking asa ca ala cree zici ca fetele intre 10-13 ani il plac ai luat-o raw asa ca hai... daca aveti ceva nelamuriri bagaty id :ramoalexa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca e superdargutz :X:X lool

| AngelBaBy a răspuns:

Un post?rolling on the floor
pai... ii dragut...si e faimoshappy
sper ca ai inteles ce vreau sa spun...