| UnBaiatFrumos a întrebat:

Intrebare la care sa raspunda numai fetele... Fetelor va place un baiat de genul mai timid sau genul mai macho? Funda xD.mersi. anticipat

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiee a răspuns:

Un baiat nu poate sta si astepta o fata mai indrazneata.un baiat trebuie sa ia controlul,nu exista peste tot fete destul de indraznete ca sa inceapa ele totul. daca iti place o fata, fa`o sa inteleaga asta, fa`o sa reactioneze.NU ASTEPTA. sper ca te-am ajutatlaughing)kiss

7 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Depinde. Nici prea prea, nici foarte foartebig grin. Daca e prea macho nu e bine pentru ca fetele vor ropi in jurul lui si el se va crede mai interesant decat este, bine, asta depinde si de personalitatea ficaruia. Oricum nu asta conteaza, conteaza sa stie sa te iubeasca si sa te faca sa te simti speciala.

| Florennce a răspuns:

Timid...thinking love struck Intotdeauna mi-au placut astia timizi, te fac sa-i iubesti mai mult. Ma rog. nici genul de timiditate sa nu scoata niciun cuvant.dar in general, mi se par mai draguti astia timizi. Acum, fiecare cu parerea sa! happy O seara buna! kiss

| Nolkyz a răspuns:

Sa fie natural

| raluca01 a răspuns:

Sa aiba putin din fiecare, pentru ca ce e mult strica.Sa fie si putin,nu as spune tocmai macho,mai degraba putin increzatori,pentru a-i arata fetei ca este in siguranta,dar si mai timid, penntru ca in felul asta stii ca este de incredere, si ca poti vorbii orice cu elbig grin

| Ingerparasit a răspuns:

Mai machotongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timid asa mi s pare mai bine

| Shcoky a răspuns:

Mai machobig grin