| Deutza_5625 a întrebat:

am o rugaminte anul asta trec in clasa a 7-a si imi place un coleg foooarte multbig grin imi puteti da niste ponturi despre cum as putea sa flirtez cu el si sa aflu daca ma place... ah si mai e ceva am parul lung, imi spuneti niste idei de coafuri si de tinute? pls!big grinkiss

6 răspunsuri:
| lory_7532 a răspuns:

Pff cel mai naspa lucru e sa fii cu un coleg de clasastraight facemi s-a intamplat si dupa ce ne-am despartit a iesit uratlaughing nu stiu ce sa zic.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai buna si eu trec in a7a si crede-ma ca si eu am probleme din astea si am avut mai multe tocmai din ele am invatat ca pentru a cuceri un baiat trebuie sa afli ce ii place si ce nu. daca afli ca ii plac unele lucruri care iti plac si tie cand esti cu el incearca sa le adui in discutie.asa o sa il atragi mult. iar dupa aceea dupa o perioada cand esti siingura cu cand esti singura cu el fa-ti curaj si intreaba-l. poate fi mai usor decat crezi. apropo in legatura cu tinutele daca te decizi odata sa porti ceva. elegant nu iti prinde parul intr-o coada nu va merge cu tinuta. daca te imbraci in ceva. sport, ex.blugi cu un maieu poti sa iti faci parul cum vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti schimbi coafura poate nu o sa te mai placa (in care n care te plke)si afala asta intrebandu-l si eu am facut la fel si sunt cu un baiat de 2 ani si eu am facut primul pas si nu uita ''ochii care nu se vad se uita''. fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| raduandreea a răspuns:

Incearca sa il intrebi daca vrea sa iesiti la un suc...