| iuly_6790 a întrebat:

Sal am un coleg care imbratiseaza toate colegele, in afara de mine. El este genul popular, rebel, rau, etc de aceea eu nu-l suport.Astazi la scoala s-a intamplat imposibilul.Stateam in banca si deodata el a venit la mine si mi-a zis "hai ca esti si tu fata pana la urma" si m-a imbratisat. Dar nu facea misto chiar parea serios si pentru prima oara am simtit un sentiment dragut si m-am enervat foarte tare ca pe moment m-am lasat pacalita de intamplarea asta.Cand am plecat de la scoala el m-a urmarit si m-a intrebat daca il iubesc laughing Imi e clar ca face misto dar am nevoie de confirmari. Voi ce-ati face daca vi s-ar intampla asta?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

El prea smecher, tu prea naiva. Vezi-ti de scoala, cedezi de la orice imbratisare?

| TitiDrLove a răspuns:

Da. te iubesc. si care e problema? asta nu inseamna ca iti vei putea bate joc de mine. pur si simplu am anumite sentimente fata de tine si atat. dar ma pot abtine.stai linistit!

| DeEAஐ a răspuns:

E prea afurisit pustiu'laughingdaca si u esti convinsa ca face misto nu ii mai da atentie ca si pana acum! ignora-l si asteapta sa vezi ce reactii are! daca cu toate ca u nu ai sa ii dai atentie el o sa se bage in seama cu tine, poate, poate merita o imbratisarehee hee

| DorelSudoru a răspuns:

Dai un picior in coa*e. Sa nu mai faca caterinca...

| ProjectJackpot a răspuns:

Cam lol baiatu`, sincer... imbratiseaza prea mult. Sa-si faca un tatuaj pe frunte :"free hugs" si eventual sa fie si fosforescent, ca sa vada si tipele de pe centura la 3-4 dimineata.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Sa inteleg ca esti o fata retrasa, clar isi batea joc de tine.

| aurelianmarius a răspuns:

Asta e genul de baiat care alearga dupa fustite. Iar tu daca arati bine la fizic a gasit o posibila tinta. Oricum nu e tipul de baiat serios asta-i sigur. Bafta.

| allgamemuziq a răspuns:

Sincer daca imbratiseaza toate fetele inseamna ca e un fustangiustraight face,... incearca sa nu te mai dai pe langa el sa nu te mai uiti la el insistent si atunci vei vedea daca te place cu adevarat, daca esti genul de fata mai retrasa sincer sunt baiat dar nu fac lucruri din astea dar cred ca vrea sa isi bata joc de tinehappy, eu sunt cu o fata de 5 ani de zice si eu am stat 2 ani ca sa o cuceresc am stat numai dupa ea etc etc, si asa si-a dat seama ca o iubesc cu adevarat, deci fa ce ti-am zis o sa te ajute te asigurwinking, sau daca esti din brasov vino la minelaughing numai sa nu afle domnisoara da las ca ne descurcam noirolling on the floor (glumesc) in fine sa imi zici si mie daca a dat roade ce ti-am zis eu aici, hai te pwpacesc dulce si ai grija de tine:*:*:*:*:*