| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema. Imi place de un coleg de la scoala. Sunt clasa a 9-a. Imi place de băiatul acesta foarte mult adica...intr-adevar foarte mult. Si pare ca si el ma place, dar nu stiu sigur. De mai multe ori m-a imbratisat. El mai imbratiseaza uneori si alte fete. Si intr-o seara m-ă imbratisat asa de strans si nu mai voiam sa ii dau drumul. Tot in aceeasi seara ma m-ai imbratisat de cel putin 3 ori si la final m-a pupat pe obraz. M-am gândit la asta tot weekend-ul. Însă urmatoarea zi la scoala parea ca nu prea s-a intamplat nimic. Ma place?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Cu siguranta, te place si te vrea sa fii a lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar pe nimeni nu a ținut atat de tare in brate până acum....de aia credeam eu ca e ceva mai diferit

| ShamelessQboy a răspuns:

Vrea si el sa fufu ceva, de plăcut te place de relatie nu se stie!

| petitconseil a răspuns:

Daaaaaa te place si asteapta ca una dintre toate ce le-a imbratisat sa-i propuna mai mult.big grin Are rabdare baiatul, dupa cum vad, nu se arunca direct.big grin

| Alexxx112 a răspuns:

Da, te place... Pe tine și pe toate

| Mad1998alina a răspuns:

Dupa parerea mea el ar vrea doar sa te cucereasca si sa te atraga la pat. Iti spun asta din propria experienta. Eu tot am iubit o data un baiat dar el doar la discoteca ma invirtea si pe urma nici nu se uita la mine. Am ajuns sa cred ca e indragostit si el de mine dar nu era adevarat. Am suferit numai. Te sfatui sa nu-i atragi atentie. Daca cu adevarat te va simpatiza iti va demonstra cu actiuni concrete.