| anonim_4396 a întrebat:

Sal.as avea si eu nevoie de niste parereri daca se poate.eu am 14 ani si de l u timp mi-a-am dat seama ca il plac pe prof de engleza care are 21 de ani, nu pot sa spun ca sunt indragostiata de el pentru ca nu suntsi doar il plac si nu stiu cum sa scap de sentimentul asta. amigos spun k el ar sti k il plac pentru ca intr-una dintre convorbirele noastre pe mess mi-a vb cam ciudat
simt k devine k o obsesie si nu vreau lucrul asta si in plus mi-e oarecum sa mai dau ochii k el
voi ce credeti?/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e putin cam mare pentru tine...
nu stiu ce sa zic mi s-a intamplat si mie asa cevahee hee
o sa-ti treaca, ai sa vezi e doar o simpatiewinking
xoxo, irina :*

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

E doar o simpla simpatie.
Cauta un baiat de varsta ta si ai sa vezi ce fel uiti de prof si nici chef de invatat n-ai sa mai ai laughing.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Lasa ca-ti trece.si eu la fel eram pe la 14...si acum rad.ca profu de engleza era si cam caraghios.nemaipomenit de slab.mai ceva ca un maimutzoi...

Răspuns utilizator avertizat
| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Ehee...pai.nu stiu ce sa zic. el cum se comporta cu tine?

| withoutme a răspuns:

Asa am patit eu in clasa a 7a.tot asa imi placea de profa de engleza.incearca sa cunosti un baiat, iar la engleza sa inveti doar de dragul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita...Este putin ciudat...

Dar si eu am 14 ani si sunt q un tip de 22 de aniwinking...Relatzie stablila as zice eu...in decembrie facem 1 anwinking Cu toate ca parintzii mi-au interzis si m`au prins de fff multe ori...Nu am renuntzat...

oricum...Eu am facut "cum m`a taiat capu`"...

Mult Succes!:*