| micaella a întrebat:

imi place d un baiat dar nu am curajul sa-i spun ca-l plac pentru ca nu-s sigura daca sentimentul e reciproc... dar i-a zis o prietena p mess(s-a dat drept eu) ca il plac si ca daca ar vrea sa fie mai mult decat un amic rolling eyes si imediat cand am intrat p mess i-am zis ca nu am zis eu aia si ca a fost o fata mirela...
acum ma simt prost sa mai dau ochii cu el sad

va rog ajutati-ma si p mine... un sfat?
multumesc oricum :*

2 răspunsuri:
| alexandru1991 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti. Nu ai de unde sa stii ca nu te place. Poate raspunsul va fi cel asteptat. Mult succes!

| bybycutza12 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei,, inima in dinti'' si sa ii spui pe fata ce simti si daca te place si ar vrea sa fiti impreuna si daca spune nu ar trebui sa te resemnezi dar sa te simti si invingatoare k ai reusit sa faci acest lucru! funditaaaaa!