| UnVis a întrebat:

am oarecum o problem.Eu si piretenacea mai buna mea avem din cand in cand niste mici aventuri, dar doar atat, nimic sentimental.Mie mi se pare ciudat... Ma simt gelos, atunci cand in peisaj apare unu X care o face sa isi schimbe oarecum (se baga mult in seama cu el) comportamentu...Credeti ca il place place pe el si eu sunt doar escapada ei?

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Chiar tu ai zis ca nu e nimic sentimental. Se pare ca si la voi s-a intamplat ceea ce se intampla in majoritatea cuplurilor care cred ca pot face doar sex unul din voi a inceput sa puna si suflet. Ar trebui sa averi o discutie si sa-i spui ca incepi sa tiila ea

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai ori nu e nimic sentimental, ori o dai in gelozie?
Cand esti doar legat sexual de cineva, nu exista sentimente de gelozie.Dar tu cred ca deja ai pus suflet.
Cel mai probabil il place, pentru ca daca nu l-ar place..nu ar fi intrat in peisaj. Nu e logic?

| Sfinnx a răspuns:

Friends with benefits. nu ajungi niciodata nicaieri cu asta. mi se pare o prostie, sau mai de graba, doar va potoliti "poftele".
Acum dau un exemplu mai prost dar, sunt ca si vedetele porno.Se dezbraca, fac sex, se saruta etc toate cele, dar nu pun sentimente, ci fac ceea ce fac doar de dragul de a-si potoli poftele.nimic mai mult.
Eu tratez asta ca pe o curvarasie... Poate saptaman ce vine o vezi cu altu printr-un parc sarutandu-se.