| negagicaru97 a întrebat:

Sal,as vrea sa-mi dati si mie niste idei cum sa cuceresc o fata pe mes si in realitate big grin

Răspuns Câştigător
| AlexDinTimis a răspuns:

Sal, te ajut cu cea mai mare placere. Pe mess spune-i cuvinte frumoase, orice fel de cuvinte frumoase, asta impresioneaza o fata in primul rand. In realitate da-i flori, nu ciucalata ca doar nu te duci sa cersesti si sa-i spui,, Ia uite iubi ti-am adus ciucalata, acum te bagi cu mine". Daca o intalnesti prima data du-i trandafiri, cate trei prima data si apoi cati vrei tu. Cere-i numarul de telefon, spune-i ca o pupi, nu ca o adori sau ceva de genul ca direct iti da papucii(sa ii speli). Invit-o in oras de cate ori ai timp, ofera-i si libertate ca dupa aceea iti spune ca esti un disperat. Intr-un final al acestei nuvele scrise cu nervii la pamant din patul de moarte pe care mi l-am luat, ea o sa te placa, o sa se bage cu tine si o sa muriti impreuna cand o vrea Dumnezeu. Bafta!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de fata. Unele pun botu la vrajeli, altele nu.In principiu incearca sa fi sincer si natural fara sa incerci s-o impresionezi prin diverse chesti, asta daca vrei o fata sincera in care merita sa investesti sentimente! Daca vrei ori ce "parasuta" arde-o in vrajeala, agati tu ceva pana la urma, sunt destule naive care pun botu!

Răspuns utilizator avertizat
| TheRiff a răspuns:

Buna! Fii tu insuti. spune glume fa-o sa rida fa-o sa se simta bine atunci cand vb cu ea.fii romantic ..fii natural. funda?