| Blandiana05 a întrebat:

sunt confuza in legatura cu, comportamentul unui baiat.am fost impreuna 1 an si ceva, ne-am despartit din cauza mamei lui(la mom respectiv, el avea 16 si eu 18), nu n-e putem evita pentru ca suntem vecini, iar familiile noastre sunt prietene. faza e ca il surprind cateodata uitandu-se lung la mine, dar cand il observ, imi evita privirea, cateodata vorbeste cu mine ca si atunci cand eram impreuna, imi spune pe numele de alint, dar se scuza imediat si spune ca n-a vrut...in marea majoritate a timpului e indiferent, dar are si 'scaparile' astea, si eu nu stiu ce sa mai cred! oare mai simte ceva pentru mine? scuze de intrebarea prea lunga. dau FUNDA si vot:X

Răspuns Câştigător
| Oana_7312 a răspuns:

Te inteleg. Dar mai inteleg si ca inca suferi mult... Uneori prin anumite cuvinte pare ca vrei sa te convingi singur de ceea ce zici... Un mic sfat? Incearca sa nu visezi cu ochii prea deschisi! Poate vrea sa vada doar cum te comporti fata de lucrurile pe care ti le spune.Ar fi mai bine sa cercetezi.S-ar putea sa mai simta ceva pentru tine totusi a fost un an:* Dar totusi sa nu iti faci iluzii prea marihappyAsa sunt baietii din pacate.sad

3 răspunsuri:
| Shugareala a răspuns:

Eu cred ca da, si daca vede ca tu nu reactionezi nici cum de aia isi cere scuze, si spune ca nu a vrut sa-ti spuna asa happy... si sentimentele stranse, intr-un an si ceva, nu se uita intr-o luna... sunt convinsa ca si u mai ti la el tongue

| zizzu8 a răspuns:

Intr'un fel iti spune ca vrea sa mai fii alaturi de el, dar intr'un altul ii e teama sa-ti spuna crezand ca tie nu'ti mai pasahappy

| Blandiana05 explică:

Amandoua aveti dreptate! Mai astept si alte pareri, desi nu cred sa difere mult de ale voastre! vot la toti:X