| dianamaria2001 a întrebat:

Mi-e foarte dor de fostul meu iubit.
Ne-am despartit acum un an si jumatate si cu toate astea nu il pot uita.
Nu a fost o relatie foarte lunga, am stat aproape o luna impreuna, dar cu toate astea m-am indragostit de el si nu mi-l mai pot scoate din cap.
Am ramas prieteni.
El spune ca nu mai tine la mine decat ca la o prietena, dar totusi se comporta ciudat.
Intotdeauna se comporta frumos cu mine si ii pare rau atunci cand ma vede ca plang, iar pe holurile scolii se uita mereu dupa mine, iar uneori il surprind ca ma priveste si cand ma intorc spre el isi intoarce privirea in alta parte.
Si colegele mele imi spun ca se uita dupa mine.
Dar el spune ca nu mai putem fi impreuna si ca nu mai simte decat prietenie.
Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac...
Mi-e tare dor de el.
Sa-l sarut? Oare asta il va face sa se intoarca la mine?
Va rog, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| FetitzaDulcetzica a răspuns:

Incearca sa vorbiti si uitinduva ochi in ochi si atunci poate treci la sarut

| PiticaThaaa a răspuns:

Spune-i ca iti este dor de el. Daca nu vrea sa asculte saruta-l. Sper sa va impacati...