| muhuaxela a întrebat:

Am un coleg care il surprind mereu uitandu-se la mine.Cand citesc, cand scriu ...si cand vorbeste el cu alti colegi, se uita atent, apoi cand vede ca-l observ isi muta privirea... thinking WTF? :S straight face

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Probabil te place! Si mult! Ii place sa te observe dar este timid si nu poate sa-ti spuna.Sau poate se teme ca-l vei refuza sau ca ai sa razi de el.Incearca sa-l bagi in seama(dar nu exagerat)si vezi cum se comporta. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cu siguranţă te place.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Poate ca vorbeste despre tine si nu vrea ca tu sa afli...sau, daca nu e de mult, vrea sa iti faca o supriza cevabig grin. Asta ar fi dragut.