| XanderLightBow a întrebat:

Sal sunt in a V-a si imi plac doua fete din clasa, pe una o am din calasa I si celalta a venit in a IV-a, pe cea din a I-a stie toata lumea ca am placut-o si ei cred si acum ca o mai plac, cu ea ma inteleg cel mai bine dintre toti colegii, I-am dat si cateva cadouri. Pe cealalta am inceput s-o plac din iulie, vara asta, i-am scris vreo 8 cantece de dragoste, 1 portret, 3 picturi cu trandafiri, si am mai cumparat si bratara din argint (pe care inca nu i-am dat-o), cu ea ma inteleg mai putin fata de cealalta! Oh, si ele sunt cele mai bune prietene! PE CARE S-O ALEG? EU LE PLAC PE AMBELE DOUA! si totus vreau s-o apuc pe una si s-o sarut intr-un colt, dar mi-e rusine si putin frica ca o sa ma plesneasca sau ca o sa se supere pe mine! O alta colega mi-a spus ca fata pe care am intalnit-o in a IV-a ma place, dar am aflat si de la alt coleg, care s-a transferat ina IV-a ca fata pe care am intalnit-o in clasa a I-a ma place! AJUTOR PE CARE O ALEG, CUM LE ARAT CAT DE MULT LE IUBESC, CUM SA LE INRTEB CARE MA PLACE? HELP HELP HELP :*( :*( :*(

Răspuns Câştigător
| Barblaster a răspuns:

Iubirea nu are varsta prietenul meu stereotipical.

7 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Poi...Eu as alege-o pe aia din I ca eu zic ca cealalta nu merita.Si le faci cam multe cadouri nu crezi? E doar parerea mea sa nu sufoci si pup-o intr-un colt unde nu te vede nimeni :\ pe bune.

Citez:EU LE PLAC PE AMBELE DOUA!=>pleonasm

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Îmi cer scuze, daaar... la vârsta de - câţi ani ai, 11?! - nu şti ce înseamnă aia a iubi. happy
Şi doamne, cum poţi să întrebi pe cineva dacă te place?! rolling eyes
Oare, oare cum?! Hai, că dacă tot nu ai idee, să te luminez.
O întrebi : " Măi femeia lui Dumnezeu, mă placi?" happy

Acel pleonasm "ambele doua"! mă face să-mi fie foame. Seară faină, cozonacule! happy

| PCDemon a răspuns (pentru RelaţiiCuClienţii):

Buna asta rolling on the floor Aproape mi s-a facut foame si mie

| RelaţiiCuClienţii a răspuns (pentru PCDemon):

Aproape, doar...
Damn, mai am de lucrat! sad

| 123321998896768 a răspuns:

Bună! esti prea mic pentru asta! mai bine invata concetreaza-te asupra scolii! fara suparare! cel mai bine asawinking. fete ai sa vezi toata viata ta!

| PCDemon a răspuns:

Clasa a V-a? *Say whaaaat?!* Saruta cartea intr-un colt mai bine.

| Barblaster a răspuns (pentru PCDemon):

Iubirea nu are varsta prietenul meu stereotipical.

| nadyank a răspuns:

Eu cred ca iti faci prea multe probleme si scenarii, lasa lucrurile sa vina de la sine si in timpul asta concentreazate asupra temelor happy