| Denisalovessummer a întrebat:

am doua prietene foarte bine si ele doua nu se inteleg prea bine, iar acum ma pun sa aleg ori una ori cealalta eu ma inteleg foerte bine cu ambele si nu stiu ce sa fac PLIZZ HELP

Răspuns Câştigător
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Asa mi-au facut si mie doua fete..Am incercat sa le gasesc lucruri in comun si asa le-am facut si pe ele prietene. Incearca si tu!

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca ar fi cu adevarat prietenele tale, nu te-ar pune sa alegi.

| alin567 a răspuns:

Pai ar trebui sa le spui ca daca te pun sa alegi intre ele nu o alege pe niciuna

| Denisalovessummer explică (pentru alin567):

Multumesc pentru raspunsuri

| MihaiEddy93 a răspuns:

Simplu. Ramai prieten cu ambele, iar daca incep sa iti faca ambele capul patrat ca una nu o sufera pe cealalta, le spui ca tu tii foarte mult la ambele.