| trance04 a întrebat:

Sal TPU. Adresez si eu o intrebare din pura curiozitate si astept pareri si opinii. Ce parere aveti despre swinging? Este el promovat in Romanaia? V-ar tenta?

5 răspunsuri:
| Nick9331 a răspuns:

Depinde, eu unu (parere personala) n'as putea sa vad ca altu imi **** femeia laughing sincer...dar cum sant acum (single) da, m'ar tenta sa merg intr'un club de genu si sa ma *** cu care pica laughing :d

| trance04 explică (pentru Nick9331):

Iti dai seama ca cei care practica sunt lipsiti de inhibitii

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Dar cu siguranta nu sunt lipsiti de boli, nu stiu cat de sigur se practica sexul in astfel de cluburi, mai ales daca ar fi in Romania

| Danysan a răspuns:

Distruge relatii si familii, e o mare porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?