| Nicusor32 a întrebat:

Sal TPU

Am in clasa o colega si imi cam place de ea am si intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar ea a zis ca i place de altcineva
Eu am aflat de la niste colege ca ia ma place nici chiar asa de mult. Intrebarea este cum sa o fac sa ma placa precizez ca nu vreau sa-i arat sentimentele mele adica sa creada ca sunt mort dupa ea sau ceva de genu doar o plac atat. Dau funda!+vot

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Fi alaturi de eahappy.(plimbate cu ea prin pauza cheamo pe afara)happy.

| Sburatorul a răspuns:

Incearca pasii clasici. Intra in vorba cu ea la scoala, si intr-o vineri intreab-o daca vrea sa mearga la un suc, doar voi 2, sa va cunoasteti mai bine.
De acolo vine totul de la sine. big grin
Bafta! smug

| RaZoR2 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru ea.Bafta

| RaZoR2 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru ea.Bafta.