| Nicusor32 a întrebat:

Sal TPU

Am in clasa o colega si imi cam place de ea am si intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar ea a zis ca i place de altcineva.

Eu am aflat de la niste colege ca ia ma place nici chiar asa de mult. Intrebarea este cum sa o fac sa ma placa precizez ca nu vreau sa-i arat sentimentele mele adica sa creada ca sunt mort dupa ea sau ceva de genu doar o plac atat. Dau funda!+vot!

1 răspuns:
| abcde12345 a răspuns:

Pai... fetele iubesc simtul umorului, cadourile si trebuie sa ai si ceva in cap, nu sa ai note de 4, 3, 5 etc.