| Nicusor32 a întrebat:

Sal TPU

Am in clasa o colega si imi cam place de ea am si intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar ea a zis ca i place de altcineva

Eu am aflat de la niste colege ca ia ma place nici chiar asa de mult. Intrebarea este cum sa o fac sa ma placa, am auzit de la niste baieti cu experienta ca daca i arati unei fete sentimentele tale cu adevarat ca o placi mult etc... ea face ce vrea cu tine si, misa intamplat.

Dau funda

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Este de admirat ca i-ai marturisit sentimentele. Daca faci acest lucru,unele pot sa o ia ca o dovada de slabiciune si sa profite in caz ca au interesul sa faca acest lucru(adica daca ai bani,daca vor sa faca geloase pe cineva). Altele pot sa fie indiferente daca nu vor nimic de la tine nici pe plan sentimental nici pe plan material.
Exact cum este fata asta.
Nu vrea bani,nu vrea sa faca gelos pe nimeni, nu te place, nu vrea sa fie cu tine.Acum nu stim daca chiar place pe cineva sau a zis`o ca sa te refuze intr-un mod cat mai politicos. Oricum ar fi, ti-a taiat`o din scurt.
ORIENTEAZA-TE IN ALTA DIRECTIE happy!

| rino90 a răspuns:

1. adevarat ce zic aia
2. scrii f naspa
3. nu poti sa schimbi parerea unei fete
4. regula de aura daca vrei sa agati "primele 5 sec cand te vede prima data, sunt decisive"
5. renunta la ea daca ti-a zis nu
6. femeile vor ce nu pot avea, asa ca du-te la alte fete si altele te vor vrea

multa bafa

| Eaeea a răspuns:

Salut! Si eu sunt fata si stiu ce ne face fericite!happyPai in primul rand zi-i k e frumoasa k ce fain s-a mbracat...deci complimente. Dupa ar fi bine sa-i zici in fata ca o placi mult de tot.Ai grija sa fii natural! Fetelor nu le plac replicire de pe google. Sper ca te-am ajutat!happy

| FireLove2000 a răspuns:

Amice pare rau si mie mi-sa intamplatla fel dar ce sa faci pe mine in clasa A-CINCIA TOATE ERAU LANGA MN dar doar pe una o placeam diupa un an toate langa altu si ea pe care o placeam era tpot langa el pentru bani nu sti banu e ce conteaza eu stau in chirie dar el 2 apartamente si masini si taicaso ate firma si canfd o venit taicamio din strainatate puf o luat masina apartament ca de vila si amu ma suna de 2-3 ori pe saptamana... Bani vin si pleaca dar dragostea adevarata nu o capeti niciodata.