| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.am o colega din clasa de la mine si tot imi zice cat la suta o iubesc asa fara nici un motiv imi puteti spune de ce spune asa? dar la mai multi le spune nu numai mie si ea profita intotdeauna de baieti imi puteti spune ce gen de persoana e?

Răspuns Câştigător
| AlexandraSanziana7 a răspuns:

Probabil te simpatizeaza. Incearca sa te abordeze, ii place sa se joace cu tine, vrea sa stie daca are vreo sansa cu tine, cred. Daca face asta mai multor baieti ori e o fata usoara, ori incearca sa stie cat de placuta e in fata voastra, cat de frumoasa este. Nu-i acorda atentie...winkingMajoritatea fetelor fac asa, nu stiu de ce. Este ceva stupid.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Copila este isteata, stie cum si cu cine sa se joace.

| vavitza a răspuns:

Gandeste-te ca intreaba doar asa din lipsa de ocupatie. Nu lua in seama ceea ce spune.

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Fetele-s ciudate laughing))