| Alondrasarah a întrebat:

Pentru baieti ...De ce nu puteti spune "te iubesc "? angry

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut,

pai, majoritatea baietilor se jeneaza sau le e frica in sine sa spuna `te iubesc`.

Imi pare si mie rau, ca nu sunt `ei` mai indrazneti sad

Bafta!:*

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Pentru ca am minti. Noi ca si indivizi, prin constructie, ne iubim numai pe noi. Femeile, le folosim, sau ne comportam civilizat cu ele, deducand la idea, ca le iubim.Respectul pentru o femeie, este cu totul altceva. Ca atare, cand trebuie sa spunem unei femei Te iubesc: ne inrosim deoarece stim ca nu este adevarat. Deci: Nu te iubesc: Pa!

| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu sunt fata laughing. Sincer nici eu nu pot sa inteleg unii baieti. Fostul meu prieten imi spunea,, te iubesc '' dar asta dupa sa fac eu primul pas. Eu cred ca sunt timizi cand vine voarba de iubirehee hee [ nu stiu ].

| haiZI a răspuns:

Te iubesc
Na ca ti-am zis eu
Nu e greu sa rostesti 2 cuvinte dar e greu sa o faci din suflet, sincer.Si unele fete, femei au impresia ca daca le iubesti esti in patru labe dupa ele si le ierti prostiile si comportamentul imatur.pa

| Loryoficial a răspuns:

Da este greu de spus...prima data, dupa care poti spune "te iubesc" de cate ori vrei, dar totusi cand un baiat ii spune unei fete aceste 2 cuvinte o face din suflet!

| Darkus a răspuns:

Pentru mine nu e greu sa spun te iubesc, pentru ca o fac zilnic si chiar imi place. ( nu stiu de ce ai o parere asa despre baieti )winking

| raresel a răspuns:

Te iubesc... fundita big grin, unii baieti poate ca le e frica sa nu sperie fata, funda?

| Sperietoarea a răspuns:

Pentru ca nu e asa usor precum pare.

| TheCoon a răspuns:

Wow, asta crezi? Pentru fete... poate e un baiat rusinos, timid sau ii e greu sa-si exprime sentimentele. Eu zic ca faptele valoreaza mult mai mult decat vorbele.Deci,daca iti arata ca te iubeste nu cred ca e nevoie sa o mai spuna. Vreau sa zic ca daca folosesti prea mult "te iubesc, te iubesc, te iubesc, te iubesc" devine monoton si nu mai are nici un sens.asa,daca acel "te iubesc" vine intr-un anumit moment il poate face foarte special. happy P. S. Toate la timpul lor... pace multa!

| ana3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RRwKrzxiLTU
Asculta pana la sfarsit piesa si fi atenta la versuri. :))

| Blue25 a răspuns:

O zic... dar in sila; sau daca o zic, mint...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata dar cred ca e orgoliul prea marea ''adica eu sunt baiat sunt Jmecher cum sa spun eu la o fata ca o iubesc'' cred ca asta e in capul lor...