| ItachiUchiha a întrebat:

Prietena mea cea mai buna din clasa nu a venit la ziua mea, ea spune ca a avut febra si tatal meu zice ca profita de mine, voi ce ziceti

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Cred ca ar mai trebui sa o supui un test, putin mai incolo.Tot asa sa ai nevoie de ea la un eveniment important ca sa vezi cum face. Daca se repeta, e clar...Succes! happy

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Pai..ai putea sa o crezi.Doar vezi ca afara nu e o vreme chiar atat de buna.Probabil nu te-a mintit si chiar nu a putut sa vina big grin

| Radu1015 a răspuns:

Daca nu a avut febra inseamna ca a avut un alt motiv

| AinştainIsBack a răspuns:

Depinde in ce clasa esti. Daca in clasele 1-6 sau 7, atunci probabil chiar a avut febra. Daca esti mai mare, nu stiu nici eu. NU ai cum sa intelegi fetele.

P.S.: Oricat te-ai chinui sa intelegi fetele/femeile, nu vei reusi, asa ca mai bine nu incerca.

| alexmihay92 a răspuns:

Chiar daca nu a avut febra fi sigura ca a avut un motiv bine intemeiat de nu a venit.

| xBlackB0y a răspuns:

Pai poate e adevarat avand ea febra. Mai bine vorbeste cu ea.

| Aedab a răspuns:

Eu cred ca ea chiar a avut febra.Nu avea de ce sa nu vina la ziua celei mai bune prietene decat daca ar fi oprit-o ceva.Si uite ca febra a oprit-o.
Scuza-l pe zsradu, nu stie ce vorbeste.laughing
In sensul ca el nu stie ca tu esti fata.laughing