| Bbbc a întrebat:

I-am spus unui baiat de care imi place de prin clasa a 5a ca il iubesc. si chiar asa e... aa fost un timp in care nu vorbeamm, dar tot el s-a bagat in seama cu mine. Iar acum cand i-am spus ca il iubesc, nu ma crede. Zice ca nu ii demonstrez si ca nu il bag in seama. El este un fel de macho-man. Are foarte multe pretendente si imi spune ca tine la mine, dar eu nu il cred. Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| deeadragutza2 a răspuns:

Demonstreazai ca tii la el poartate frumos etc dar afla si el ce ganduri are pentru ca daca e un fel de macho-man nu sunt sigura ce sentimente are pentru tine. poate tu esti doar o pretendenta din lista lui de iubite si vrea sa demonstreze cat de tare e el si ca poate sa fie cu tine. eu zic ca un timp ar trebui sa fii indiferenta sa vezi cum se comporta. fundita?

| Bbbc explică (pentru deeadragutza2):

Am fost indiferenta tot timpul. dar totus.chiar as vrea sa ii demonstrez ca il iubesc. Ne cunoastem de mult timp, de aproape doi ani si de vreun an el tot bate apropouri ca tine la mine,iar acum colac peste pupaza, vrea sa fim impreuna. Am mai fost o data, si nu a mers.dar din cate am observat s-a schimbat putin!

1 răspuns: