| DjFelix a întrebat:

am o dilema( problema) imi place o fata de pe facebook, si nu stiu cum so abordez, chiar nu stiu ce sa ii spun, e prima data cand mi se intampla, problema e ca tipa e cam rebela... help plis dau 30000 de funde

Răspuns Câştigător
| sokey a răspuns:

Am zis ca ramane secretul meu si ca nu mai zic la nimeni dar vad ca aveti nevoie de siteul asta... Mai toti baietii au nevoie. Dupa ce am citit totul am avut mutl succes la femei. http://www.limbajulseductiei.ro/cum-sa-nu-agati-pe-facebook/.

1 răspuns:
| Roxxxxi a răspuns:

Buna. Incepe convenrsatia printr-un buna urmat de un ce faci, intreab-o cum mai e. Spune-i ca te simti atras de ea, intreab-o daca are prieten, si daca ar fi dispusa sa va cunoasteti mai bine. Spune-i ca e frumoasa, si ca iti place personalitatea si caracterul ei. Mult succes!