| cossmy a întrebat:

Dilema:... daca nu ma baga ea prima in seama p mess, inseamna ca nu ma place? Ca am citit p aici ca trebuie sa o lasi pe ea sa inceapa. Dar daca se intampla sa intre si sa iasa fara sa'mi zica nimic daca nu ii spun eu, chiar asa e, sau efectiv...nu stiu. Asta vreau sa aflu. some help?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Nu mai cauta alte optiunilaughing. Bag-o tu in seama. De unde stii ca ea nu asteapta ca tu sa faci asta? Mi-ar placea ca baiatul pe care-l plac sa deschida o conversatie, pentru ca asa mi-ar da, intr-un fel, de inteles ca ma place. Bafta:*

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

De obicei băiatu' face primul paswinking nu fata, dar e normal să te mai bage şi ea prima în seamă.

FantaSZy.

| cossmy explică:

Si eu gandesc la fel, da mi-au bagat morcovu altii, cu alte rasp...mai ast sugestii si rasp...>big grin

| cossmy explică:

De rectionat reactioneaza super ok...adica vb, e vesela, povesteste, curge ca unsa conversatia. Mai intreaba si ea una, alta si eu si tot asa. mersi, more opinions?big grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Baietii trebuie sa se bage in seamawinkingnu stiu cine ti-a zis chestia asta dar baietii fiind baietiihee heetrebuie sa fac primul pas si poate ea asteapta sa o bagi tu in seama asa va crede si ea ca nu o mai placiwinking succes

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai eu ca fata as astepta ca baiatul sa ma bage primul in seama, oricum ar fi asta nu insemna ca nu te place, asa ca linisteste-te, baga-te u primul cu ea in seama sa vezi cum reactioneaza mult succes pupz dolche happy :*

| gill8513 a răspuns:

Nu-i adevarat ca trebuie sa o lasi pe ea. daca vrei sa vorbesti cu ea, vorbesti. poate ea asteapta sa incepi tu, iar tu astepti sa inceapa ea.si trece pe langa voi sansa de a fi impreuna. ii adevarat ca nu ii ceva neobisnuit sa inceapa si ea, dar nu astepta.