| Bianca1864 a întrebat:

Sal TPU.am si eu o problema. cunosc un baiat cu 2 ani mai mare ca mine.ne cunoastem de ceva timp.parintii nostri sunt prieteni si ne vedem cam o data pe luna. distanta e destul de mare si nu ne putem vedea mai des.problema.de ceva timp m-am indragostit de el si acum suntem impreuna.am petrecut revelionul impreuna.ne-am sarutat dar nimic mai mult. m-a vazut si in lenjerie dar nu cred ca e mare lucru.problema.pana acum ma mai sarutasem si cu alti baieti si eram f relaxata. dar cu el am emotii de fiecare data.am inceput sa ma cert ca n-as saruta bine etc. ce sa fac. dau funda si vot.si inca cv. baietilor le plac fetele machiate? ca nu mai inteleg.

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Asta inseamna ca il iubesti happy

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, daca te place trebuie sa te placa neconditionat, acica ce vrea sa te schimbi asa deodata? Aici trebuie sa intervina flerul lui de a te face sa te schimbi, mai ales chestia cu sarutul...vai eu unul nu as putea sa ma numesc barbat sa condamn o gfata ca nu stie sa sarute! Totul se invata nu, iti trebuie rabdare in tot ceea ce faci! Iar tu sa nu te schimbi, sa fii tu insuti sa nu te lasi complexata de el! Multa bafta!

| Bianca1864 explică (pentru superdorex):

Da ati zis bine dar eu am zis cu totul alt ceva.eu ma critic ca nu sarut bine nu el.si problema mea e ca am emotii cu el.nu pot fi relaxata.si cu alti tipi am facut lucruri mai deplasate decat cu el.eu am luat initiativa in alte relatii dar acum mi-e teama

| Mann02 a răspuns (pentru Bianca1864):

Asta inseamna ca il iubesti happy

| Mann02 a răspuns:

Da, baietilor le plac fetele machiate, dar machiate decent, daca iei lopata si dai cu fond de ten arati naspa...

| kabaury a răspuns:

Cati ani ai? Sarutul nu e o problema happy se exerseaza. Poate el vrea ceva mai mult.Adica sex.Ne plac fetele cat mai naturale.

| Bianca1864 explică (pentru kabaury):

Nu vrea sex sunt sigura.nu mi-a cerut nimic.