| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU!
Astept cateva sfaturi de la voi! Fara glume sad

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

Mai bine lasa treaba sa vina de la sine, sa descopere ea daca ii spui s-ar putea sa risti sa o pierzi dar tu sti mai bine. Daca sti ca tine la tine poti sa-i spui si asta.

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Eu zic sa fii sincer cu ea si sa ii spui. Poate ca se va speria putin dar daca te iubeste chestia asta nu va conta absolut deloc.Baftakiss

| TheSpecialOne a răspuns:

Da, adica spune-i ca esti virgin deoarece daca nu e o c***a v-a aprecia acest lucru si nu se va rade de tine.