| sweety_9041 a întrebat:

Sal TPU, cine poate sa imi spuna si mie daca se mai difuzeaza telenovela "a ta pentru totdeauna" era indiana pe national tv. daca nu se difuzeaza acum spuneti-mi daca stiti cand incepe din nou si pe ce program. dau fundita! scuze de cetegoriehee hee

Răspuns Câştigător
| Sabixoxo a răspuns:

Nu se mai difuzeaza si nu incepe prea curand. Dar iti recomand si Triunghiul iubirii 2 de luni-vineri de la 19si15 -20 si15 si Suflete pereche zilnic de la 20si15 - 21si15. Funda?

1 răspuns:
| Stefan_Paneci_1989 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza