| alexandraplay a întrebat:

filmele de groaza se mai difuzeaza la TV? daca stiti cumva cand se difuzeaza unul la ce ora pe ce program. dau funda scuze de categorie va rog raspunsuri

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Asta-seara e pe prima la 23-15 filmu; Zodiac.Eu abia astept sa-l vad.Am vazut documentarul pe discovery si m-am bucurat sa vad ca s-a facut film dupa el.S-a spus deja ca filmul e bazat pe intamplari reale.Ca sa-ti spun asa pe scurt e vorba despre un criminal de prin anii '40.A omorat foarte multi oameni, mai ales tineri indragostiti doar din placere. Sper ca o sa-ti placa!

1 răspuns:
| Ramo137 a răspuns:

Daa... nu sunt filme, dar daca stii, pe discovery incepe vinerea de la 2 pana la 3 si de la 3 pana la 4 FENOMENE STRANII! sper sa-ti placa