| Nicusor32 a întrebat:

Sal TPU.

Imi place de o colega din cls mea si nu stiu cum sa vorbesc cu ea prea mult as vrea sa i spun complimente dar sunt cam timid asa va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Nu incepe sa-i bagi cu complimente asa din prima. NO WAY! Nu e o exponata pe care o admiri intr-o vitrina e om ca si tinewinking
Lasa timiditatea ca nu cade cerul daca ii vorbesti unei fete!
Vorbeste despre ceva comun si du conversatia intr-o zona care sa va permita sa va cunoasteti mai bine...
Restul vine de la sine tu adapteaza-te situatiei.