| Sarmalute a întrebat:

am o mica problema...sunt in clasa a X-a si imi place mult de o colega dar nu stiu cum sa intru cu ia in vorba si sa ma apropi de ea.nu e ca celelate colege e diferita are ceva ce imi place la ea.Cand vorbesc cu ea nu stiu ce sa ii spun...nu as vrea sa ii zic ceva si sa se supere sau sa aiba o parere rea despre mine.Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi!

1 răspuns:
| Mihai987567 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea, uitate mereu la ea, si cand se uita si ea la tine zambeste-i, fa-i cu ochiul.
Incearca sa te apropii cat mai mult de ea.