| Dya963 a întrebat:

ma masturbez cam o data pe zi(in fiecare zi aproape).e normal? big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| Azµre a răspuns:

Nu, ești anormală, ceea ce înseamnă că o să ai de suferit din cauza asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai sa cresti si o sa vrea unul sa o faca cu tine nu o sa mai ai nici un fel de sentimente pentru ca tu va trebui sa ii spui: "Stai, ca nu imi place, stai sa imi bag degetul meu".

| Ichnat a răspuns:

E normal sa ne intrebi pe noi asta?

| trance04 a răspuns:

Fa-ti un prieten parerea meawinking

| Havok83 a răspuns:

Dar de sex ai auzit...hm?

| elena04 a răspuns:

NU mai bine ar fi sa nu mai faci asta deoarece pot sa apara complicatii in viitor asa ca NU TE MAI MASTRURBA!

| xPoc a răspuns:

.asa ceva nu este normal eu cred ca duci lipsa

| ana1500 a răspuns:

Da, e normal