| infernome a întrebat:

Ce credeti ie normal sa ma masturbez aproape in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| silverson a răspuns:

Da, e normal si de mai multe ori pe zihee hee

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este normal să te masturbezi. Când vei avea viață sexuală riști să nu poți ejacula și vei ajunge să termini prin masturbare așa cum vezi în filmele pentru adulți.
În cel mai fericit caz renunță la "sportul" ăsta și caută o prietenie la o fată.
Pa, pa.

| RobertClaudiu a răspuns:

Duda nu esti pe treaba ta gasesteti o prietena ***...
nu o sa faci copii din asta

| Abcdefg123 a răspuns:

@skittles1313 "nici sa scrie numai stie " :]]

Corectare " nici sa scrie numai stiu " =]]

Vezi a avut dreptate :p cand ti-a zis ca nici tu nu sti :p.
Nu, nu e prea normal :]]. I`ati o prietena (:

| x4z5 a răspuns:

1.invata sa scrii.
2.nu,nu este normal...

| zarkon a răspuns:

Dacă obti plăcere făcând laba zilnic e ok, dar ai grijă să nu ti-o faci de mai multe ori că o să prostesti, sfatul meu e să-ti iei o prietenă, sau dacă nu, să umbli pe la femei...

| Andr3yCzz a răspuns:

Normal ca nu e normal deloc!
Dar oricm nu poti pati nimic.

| stefanb39 a răspuns:

Este daca aproape in fiecare zi inveti ceva nou deci da e posibil

| SalutTpu a răspuns:

Nu

| skittles1313 a răspuns:

Nu prea ''ie'' normal rolling on the floor)
Of, of, of... copiii din ziua de azi nici sa scrie nu mai stie straight face

| skittles1313 a răspuns:

@Andrada... Intentionat am scris asa stay safe! rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu lol laughing. nu ti s-a umflat"penisul" deja daca te-ai masturbat in fiecare zi? ia-o mai usor.ca nu te obliga nimeni sa tzio faci

| Spyder a răspuns:

Pai eu o fac de 3 ori pe saptamana si ajunge atat., nici chiar in fiecare zi ca orbesti daca te masturbezi prea des